کاملترین فایل(دانلود مقاله اهمیت بودجه برای دولت_حسابداری)

دانلود مقاله اهمیت بودجه برای دولت_حسابداری|کاملترین فایل|یو اِس|2032643|دانلود مقاله اهمیت بودجه برای دولت رشته حسابداری
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان دانلود مقاله اهمیت بودجه برای دولت_حسابداریآماده دریافت می باشد . مقاله اهمیت بودجه برای دولت_حسابداری

فرمت فایل: WORD(قابل ویرایش)

چکیده ای از مقدمه آغازین ”مقاله اهمیت بودجه برای دولت_حسابداری” بدین شرح است:

بیشتر سازمانهای دولتی , تجاری یا غیر انتفاعی از بودجه بندی جهت اطمینان نسبت به اینکه منابع آنها طبق مقاصد و اهداف مدیریت به مصرف می رسد, و همچنین جهت سهولت در نتیجه گیری از علمیات طبق طرحهای مدیریت, استفاده می کنند.

در سازمانهای دولتی بودجه بندی از اهمیت زیادی برخوردار است , چونکه بودجه, جهت مصرف منابع عمومی , چارچوب و برنامه ارایه می کند.

از دیدگاه گزارشگری مالی و حسابداری , بودجه در سازمانهای دولتی جزء اصلی سازمان در رسیدن به اهداف حسابداهی که در فصل(2) دوم توضیح داده شد, می باشد.

بودجه در سازمانهای دولتی عموماً , نشاندهنده قوانین اتخاذ شده می باشد. که اهمیت بیشتری از ابزارهای برنامه ریزی مالی دارد. چونکه بسیاری از سازمانهای دولتی از GAAP جهت تهیه بودجه پیروی نمی کنند. دولت, با مقایسه بودجه ای که بر اساس GAAP تهیه نشده با بودجه ای که مبتنی بر GAAP تهیه شده است به اهداف پاسخگویی خود می رسد.

در این فصل , فرآیند بودجه بندی در سازمانهای دولتی و موضوعات مهم در مورد اطلاعات بودجه ای که در صورتهای مالی دولت ثبت شده است را مورد بررسی قرار می دهیم.

دورنمای بودجه:

NCGAS(1) یک , (حسابداری دولتی و اصول گزارشگری مالی و مفاد NCGAI(10)) , تحت عنوان گزارشگری بودجه ای دولتی و عمومی , دورنمای اطلاعاتی مفیدی درباره فرآیند بودجه بندی ارایه شده است.

————مشخصات مقاله:عنوان کامل:مقاله اهمیت بودجه برای دولت_حسابداریفرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)تعداد صفحات: 52 این مقاله توسط فروشگاه تخصصی دانشجویی ممتاز تهیه و آماده دانلود میباشد

مطالب دیگر:
📌دانلود پاورپوینت: استانداردهای مدیریتی توانمندسازی منابع انسانی📌دانلود پاورپوینت: جايزه كيفيت مالكوم بالدريج📌دانلود پاورپوینت: راه های ورود به بازارهای خارجی📌دانلود تحقیق: فساد اداری📌فایل آموزش مونتاژ تابلو برق📌پژوهشي پيرامون امامزاده هاي زيد و يحيي-عليهمااسلام📌پروژه معماری مساجد📌تاريخچه و معماري تپه حسنلو📌توصيف و اولويت بندي عوامل انگيزش شغلي معلمان تربيت‌بدني 📌یه تردستی فوق العاده با کمترین وسایل📌شعبده بازی حرفه ای با نقاشی📌کد نویسی با جاوا📌مقاله مهندسی برق و الکترونیک📌آموزش مخفی کردن مودم📌آموزش جالب بیرون کشیدن اسکناس از موبایل📌موزه های تهران📌دانلود پروژه طراحی سایت مجتمع آموزشی با ASP.NET📌مقاله بازآرائي بهینه شبكه هاي توزيع به روش الگوريتم ژنتیك جهت کاهش تلفات📌مقدمه اي بر پردازش تصوير 📌کتابچه آموزشی پرورش قارچ دکمه ای📌مقاله امنيت در لينوکس📌اقدام پژوهی برگزیده کشوری :چگونه توانستم با خلاقیت سطح یادگیری ریاضی پایه چهارم را بهبود بخشم📌مشهد ...📌دانلود پیک نوروزی پایه اول نوروز96📌(نقش و اهمیت آب در اقلیم گرم و خشک به ویژه در عملکرد بادگیر ها)